2017

Brand New

12:08

Bu soğuk, buz gibi ama biraz da güneşli günden 
herkese merhaba!
Güzel müzikler dinleyip elime çay fincanımı almışken blog yazmak için bundan daha iyi zaman yok dedim ve oturdum masanın başına.  Uzun zamandır (bir yılı geçti) bloga hiç bakmıyordum. Güncelleme falan şöyle dursun blogu görsem tanımazdım öyle bir boşvermişlik. 

Son zamanlarda yenileyim ben bu blogu diye taktım kafaya. Sonuçta yenilik her zaman iyidir. Yeni bir nefes, değişime ayak uydurma falan mis gibi kafalar. O gün bugünmüş. Öncelikle isim değişikliğine gittim. Eski adı da iyiydi ama eski akılla pek de dikkat edilmeden alınmış bir isimdi. Şimdi tam benlik bir şey oldu. Artık beni merithemars diye bulabileceksiniz. Değişiklik derken blogta biraz da tasarım değişikliğine gittik. Şimdilik iki üç aksaklık var onlar da yakında giderilecek. Siz gördüklerinizi yazın bana. 


Neyse böyle yeni yeni şeyler derken yeni yıla yaklaşıyoruz. Ona da bir güzellik olsun. Şu soğuk kış günlerinde insanları biraz da olsa eğlendiren bu zamanlara değer vermemek olmaz.Yeni yıl güzel bir zaman. Bir de kışa denk gelmeseydi. 
Yeni isim, tasarım, yıl , yeni hayaller, başarılar, insanlar, yeni ufuklar, amaçlar...
Şöyle, az önce yaratılmış Adem gibi, sıfır kilometre hissedelim. Tabi bunları söylüyorum ama yılbaşının ertesi günü o makus talihim yine peşimi bırakmayacak biliyorum. Küçükken tuvalette ekmek mi yedim, çöplükten geçerken cin üstüne mi bastım bilemiyorum ama bu yıl inşallah artık o şanslar içinde yüzerim. 

Tüm yıl her aya küfrederek geçti zamanım. Ağustos mesela çok orospu bir aydı. Eylül de feci. Yıl içinde bir çok pezevenklerin elinden alınması gereken gün ve ay vardı. 2016 seni hiç unutmucam. Ağzımızdan burnumuzdan getirdin. Tam bir yavşak, pislik, ağzı yüzü sigaradan sararmış, sürekli eli pantolonunun önünde, nezaketsiz, adaletsiz, görmemiş, iki lafı bir araya getiremeyen, ter kokan, şiddet yanlısı, yalancı, dolandırıcı, haysiyetsiz, saygısız, farklılıklara tahammül edemeyen leş erkekler gibiydin. Kusura bakma ama bok gibiydin. 

Bu kadar nefret yeter. Baya abarttım ama ülkecek kafayı yememek için baya bir çaba sarfettiğimiz bu yıla methiyeler düzecek değildim. Sorry!

Neyse şimdi gelelim en güzel kısma. Yılbaşı Çekilişi! Evet bu yıl o kadar yıprandık ve yüzümüz gülmedi ki, yeni başlangıçlar yaparken hem mutlu olup hem mutlu etmek istedim. Yeni yıl çekilişi için güzel güzel hediyeler seçtim. Blogun yenileşi, Hz. Meryem kadar günahsız bu minnoş blogun ikinci açılışı için size de tatlı, güzel, yumoş, az önce İsviçre çikolatası yemiş, antik bir kenti gezmiş, sevgilinizle öpüşmüş hissi yaratan minnoş hediyeler seçtim. 

Aslında gönül ister hazır da Sayın Cumhurbaşkanı'mızı dediği gibi size küçük küçük altınlar alayım, hediye edeyim ama kriz zamanı bir çeyrek altın fiyatına bir ton hediye alınır. Kriz teğet geçsin söz altın vericem blogta. 

O zaman size hediye listesini vereyim canlarım:
 1. Makyaj kutusu (kutu deyince kutuyu vermicem sadece, içini de doldurucam güzel güzel beğendiğim,memnun kaldığım rujlar, allıklar, ojeler, bronzerlar, kapatıcılar,saç bakım ürünler,vs.)
 2. Kitap, tabi ki olmazsa olmaz. Bu konuda biraz tereddütlüyüm ama kitap çok öznel bir şey o yüzden bunu kazananın zevkine göre düzenleriz diye düşünüyorum.
 • Son olarak da bu iki hediyeden hangisini kazanırsanız kazanın Choker Seti yanlarında ekstra olarak göndericem. 
Katılım şartları: Öncelikle bu postun ya da instagramda paylaşacağım çekiliş fotosunun altına katıldığınızı, blogu takip ettiğinizi ve adınızı belirtmeniz yeterlidir. Hem buraya hem de instagramda yazanlara ise iki kez çekiliş hakkı verilecek. 31 Aralık 00.00 'a kadar katılabilirsiniz. Sonuçlar 2 Ocak günü açıklanacak. İnstagramdan katılmak için tık tık
NOT: Blogun izleyicisi olanlar iki hak kazanabilecek. Üstte de yazmıştım ama karışıklığa denk geldi sanırım. İnstagramdan katılanlar ikinci bir hak için bloga üye olup katıldıklarını belirtmelidir. Öptüm yavrular. 
Son olarak Beyonce'un da dediği gibi mutlu olduktan sonra gerisi çok da şey. 


You Might Also Like

24 yorum

 1. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 2. İnstagramdan ( tucimm ) sonra bir de buraya katılıyorumm ve katıldımmm 😘

  YanıtlaSil
 3. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 4. Merhaba bende katıldım😊Takipteyim instagramda ve burda💜💙

  YanıtlaSil
 5. Katıldım 💄 instagram kullanıcı adım trukzobfile 😊

  YanıtlaSil
 6. Geç bile kaldım ! Katılıyorum ��

  YanıtlaSil
 7. Katıldım instagram : ni.silverhill

  YanıtlaSil
 8. Katıldım instagram: ni.silverhill

  YanıtlaSil
 9. Seyda_Karabeyeser26 Aralık 2016 01:40

  Katıldım

  YanıtlaSil
 10. Katıldım ����������

  YanıtlaSil
 11. Katıldım twitter @ebruoskaloglu ������������

  YanıtlaSil
 12. merhaba ben de katıldım takipteyim hem burda
  hem instagramda - ece yılmaz

  YanıtlaSil
 13. Katıldım - Mutlu Yıllar 🎉✨ @pismiskedi

  YanıtlaSil

Yorum yaparken herhangi bir hesaba sahip değilseniz; Anonim'i seçin. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.