bere modelleri

Şapka Devrimi

21:50

Kışın en çok sevilen ve en iş gören parçalar olan şapkalardan bahsedeceğim biraz. Normal de ayağını sıcak tut kafanı serin derler ama biz kafamızı kulaklarımızı da kapatalım. Hatta tüm vücudumuza yalıtım yaptırıp öyle gezelim kış boyu. 


Tabii ki ilk olarak favorimiz yün berelerden başlayalım. Çünkü neden başlamayalım ki hem sıcak hem estetikler. tüm kıyafetlere de uyuyorlar. Yazın kafam alev almasa o zaman bile takarım öyle güzel ve minnoşlar. 
Şimdi sıra, biraz kulak üşüten ama estetik mi estetik, havalı mı havalı, tarz mı tarz şapkaların kraliçesi fötr şapkada. Fötr şapka bana göre şapkaların en güzeli. Yaz kış demeden her zaman kullanılabilecek parçalardan. Giyen bir anda vahşilikle asalet karışımı bir mix olup çıkıyor. Öyle de melez öyle de güzel karışım. 
Son olarak görsel olarak sevmekle birlikte taktığımda asla kendime yakıştıramadığım kürk (sahte tabii ki) şapkalar. Koca kafa gibi oluyorum, bir yamukluk varmış gibi, bir çiğ olmuş gibi. Olmuyorsa zorlamayacaksın ama giyenlere yakıştırıyorum. Siz giyin mis gibi parça.

You Might Also Like

0 yorum

Yorum yaparken herhangi bir hesaba sahip değilseniz; Anonim'i seçin. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.